Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини активно розвиває науково-освітню співпрацю з закордонними університетами.

Нещодавно декан історичного факультету професор Анатолій Карасевич ініціював проведення онлайн-зустрічі з доктором Матеушем Камьонкою, який останні роки присвятив дослідженню суспільно-політичної активності української молоді на сучасному етапі.

12 лютого 2021 р. відбулася відеоконференція, в якій брали участь студенти IІІ курсу факультету та директор Польського культурно-освітнього центру професор Ігор Кривошея. Жвавий інтерес уманських студентів викликав аналіз політичної культури покоління Z та його зацікавленість політичним життям України.

Доктор Матеуш Камьонка відповів на низку запитань від уманських істориків та пообіцяв під час наступної зустрічі розповісти про свою діяльність міжнародного спостерігача ОБСЄ на виборах в Україні, Молдові, Грузії та інших країнах Європи.

Детальніше на сайті.