Багато століть поспіль український народ боровся за право розпоряджатися рідною землею і своєю долею. На базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру відбулася бесіда з іноземними студентами на тему «Україна – незалежна держава». Директор центру Олександр Лаврик розповів туркменським студентам про шлях здобуття незалежності і становлення України як самостійної держави. У ході бесіди учасники переглянули відеофільм, де демонструвалися історичні події останніх років. Іноземні студенти відмітили, що незважаючи на багато культурних відмінностей, історії наших народів дуже подібні. Вони зичать українському народу миру, радості, достатку та стійко долати труднощі і негаразди сучасності. «Україна – потужна держава! У неї видатне минуле і достойне майбутнє», – на такій оптимістичній ноті було закінчено бесіду. Міжкультурна комунікація відбулась!

Головне, що наша молодь готова до перетворень, знання вони отримують надійні, в їхніх душах - чистий вогонь прогресивних змін, патріотизму та любові до України, до її працелюбного народу, до неперевершеної краси її землі. Саме від їх суспільної свідомості залежить майбутнє України. Адже нову державу будувати молодим.