Під керівництвом директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Катерини Ільніцької та фахівця І категорії Галини Кошевнюк іноземні студенти відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Завідувач музею історії університету Олена Джагунова провела змістовну лекцію-екскурсію про становлення та розвиток УДПУ. Студенти оглянули експозиції музею, де представлено велику кількість матеріалів, світлин, документи та особисті речі Павла Тичини.

Всім цікаво було дізнатись, які історичні факти сприяли заснуванню навчального закладу, як змінювалася структура вишу, в яких приміщеннях був організований навчальний процес, який внесок здійснили ректори університету тощо. Приємним доповненням до екскурсії став перегляд презентації.