Для туркменських студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за ініціативи директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександра Лаврика та відповідальної за роботу з іноземними студентами природничо-географічного факультету Любові Безлатньої було організовано пізнавальну екскурсію на території Волинської та Рівненської областей.

За час мандрівки студенти змогли скупатися у найглибшому озері України – Світязі, відвідати музей фауни у Шацькому лісотехнічному коледжі імені В.В. Сулька, прогулятися екологічною стежкою «Світязянка», побувати в урочищі «Татарські гори» та погостювати у Дубенській фортеці й Тараканівському форті.

Море вражень, емоцій та задоволення отримали Арипов Бабаджан, Аннаєв Шаназар, Пардаєв Атамурад та Чариєв Берекетдін. На їхню думку, природа України вражає контрастністю і дуже нагадує краєвиди їхньої Батьківщини – Туркменістану.