20 лютого 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка». В олімпіаді взяли участь 22 студенти, які мають високий рейтинг за результатами навчальної діяльності.

Учасники продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки та креативний підхід у виконанні творчого завдання.

Дипломом за зайняте І місце нагороджено студентку факультету соціальної та психологічної освіти Тетяну Подгорну, за ІІ місце – студентку факультету іноземних мов Анасію Гоцуляк, за  ІІІ місце – студентку факультету фізики, математики та інформатики Яну Кохно.

Грамотами за виявлені глибокі знання з педагогіки нагороджено Ірину Фурман, Ірину Юраш, Ірину Макогоненко, Тетяну Поліщук, Вікторію Опалінську, Наталію Третяк, Ірину Чирку, Марину Боровінську.

Вітаємо переможців та учасників олімпіади!