Міжнародне співробітництво Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здійснюється комплексно та системно на рівні ректорату, відділу науково-технічного розвитку та європейської інтеграції, культурно-освітніх центрів, факультетів/інституту, кафедр. В Університеті діє 57 угод про співпрацю із зарубіжними освітніми закладами, організаціями та товариствами.

Упродовж року відбуваються стажування та відрядження фахівців за різноманітними програмами й проєктами. Студенти мають змогу долучитися до програм академічної мобільності, зокрема, за програмами кредитної мобільності або подвійного диплому.

Шановні студенти та викладачі! Відділ науково-технічного розвитку та європейської інтеграції пропонує ознайомитися з актуальними пропозиціями щодо стажування, навчання та проєктної роботи за кордоном за посиланням.