00

В рамках проекту «SCHOLARSHIP» команда veliki.com.ua, оголошує конкурс на грантову стипендію у розмірі 20 000 (двадцять тисяч) гривень для студентів.

Студент може обрати будь-яку тему, із запропонованих, за своїм бажанням. Написати твір згідно вимог. Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів. У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії.

Високий рівень освіти та культури є підґрунтям для зміцнення морального духу нації, трансформації суспільної свідомості, збереження цільності та внутрішньої рівноваги кожного українця.

Багатоголосим відлунням відбивається в нашій пам’яті повчальний досвід Вінстона Черчілля, який надавав особливого значення культурній спадщині народу, закликав сприяти популяризації освіти серед молоді та підтримувати формування єдиного освітньо-культурного простору.

Про умови участі та деталі конкурсу можна дізнатися, перейшовши за посиланням.

Бажаємо творчої наснаги, натхнення та плідної роботи! Слава Україні!