Красуня ялинка та казкові герої зібрали у актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на гостину до Миколая дітей співробітників та студентів. Саме там пройшли святкові новорічні вистави з конкурсами та подарунками, організовані профспілковим комітетом (голова Валентин Хитрук), Центром культури та дозвілля «Гаудеамус» (начальник Наталія Алексеєва) та акторами театру драми та комедії факультету початкової освіти (художній керівник Наталія Алексеєва). Героями цьогорічного театралізованого дійства стали Миколай (Владислав Березовський), Господиня (Валерія Салій), Клоуни-веселуни (Максим Турчинський та Ірина Курдюкова), Баба Яга (Катерина Іванченко), Зима (режисер ЦКД «Гаудеамус» Наталія Алексеєва). Казкові герої створили для маленьких гостей яскраве феєричне дійство. Безліч конкурсів, пісень, хороводів, традиційне читання віршів – все це щедро винагороджувалось призами. Улюбленицею малят стала і традиційна зелена красуня-ялинка, фотосесією біля якої завершилося свято. Особливого святкового настрою додало світлове оформлення та музичний супровід від звукорежисера Центру культури та дозвілля «Гаудеамус» Олега Гончара.

Переглянути виставу «На гостини до Миколая»