Творчості геніальної людини та відомого українського поета, чиє ім’я носить наш університет, було присвячено годину поезії на факультеті фізики, математики та інформатики.

Під час літературного заходу студенти розповіли цікаві факти із життя Павла Тичини, познайомилися з кращими зразками його творчої спадщини. Декламуючи вірші класика вітчизняної літератури ХХ століття, студенти спробували торкнутися дивного світу поезії, відчути її серцем і осягнути розумом.

Осмислюючи неординарність особистості митця та новаторство його віршів, молодь усвідомила, що Павло Григорович, як писав Олесь Гончар, - «… це музика й барви, це чистота душі"; він належить до тих митців, котрі скрізь і завжди дошукувалися «свого кореня» і «свого глагола».