На природничо-географічному факультеті відбувся сьомий Географічний турнір, де обирали найсильнішого географа Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У турнірі взяли участь команди природничо-географічного факультету: «Юні географи» (капітан – Павло Шкабой), «Вітер» (капітан – Веніамін Запорожець), «Діти капітана Гранта» (капітан – Валерій Мельниченко), «Георудит» (капітан – Ольга Гуцол), «Екватор» (капітан – Дмитро Аверкін) та команда географів історичного факультету «Конкістадори» (капітан – Богдан Жуковський).

Визначення найсильнішого відбувалося у три тури. Перший тур розпочався із привітання та розминки. Другий тур передбачав виконання завдань географічного квесту на місцевості, а в останньому капітани змагалися у конкурсі «Політична карта світу».

Кубок найсильнішого географа Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завоювала команда «Юні географи», 2 місце виборола команда «Екватор», 3 місце – команда «Георудит».

Вітаємо учасників турніру! Бажаємо успіхів у навчанні та нових перемог!

Детальніше читайте на сайті.