Ініціативна група Гендерного центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (факультет соціальної та психологічної освіти, декан Оксана Кравченко) отримала перемогу у конкурсному відборі проектних пропозицій, який був оголошений у квітні 2019 року Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Конкурс проводився відповідно до ст. 14, 15 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» і з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно корисних ініціатив.

Відповідно факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став базою проведення Обласного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із гендерної тематики «Сім’я від А до Я». Нині завершилося підведення підсумків конкурсу і стало відомо, що проект гендерного центру УДПУ визнали кращим.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!