Першокурсник УДПУ імені Павла Тичини Микола Виходцев поповнив когорту прославлених спортсменів університету - став чемпіоном Румунії з веслування на байдарках і каное в місті Пітешті. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени цієї країни. У складі юнацької команди України Микола став чемпіоном в олімпійському виді одинак 1000м і одиночка 500м, а також бронзовим призером на дистанції 200 м та отримав звання Майстер спорту України.

Вітаємо з перемогою і зичимо Миколі і його тренеру наснаги та нових звершень на спортивній арені! Від усієї душі зичимо, щоб факультет фізичного виховання і надалі був одним із найпрогресивніших, а його студенти примножували кращі спортивні традиції та прославляли університет далеко за межами України. Так тримати!