Викладачі кафедри географії та методики її навчання здійснили науково-практичну експедицію «Дослідження антропогенних та натурально-антропогенних ландшафтів Середнього Побужжя», відповідно до завдань кафедральної теми «Ландшафти України та методичні аспекти їх вивчення студентською молоддю». Програма експедиції була цікавою та насиченою, учасники подолали понад 250 км територією Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей. Досліджували і вивчали ландшафти, пов’язані із гірничо-видобувною промисловістю, родовище каолінів, ознайомилися з технологією виробництва гранітного щебеню ТОВ «Чарнокіт», продукція якого характеризується високою якістю. Ще одним об’єктом дослідження стало підприємство «Премʼєр». Також ознайомилися з роботою гідроелектростанції дериваційного типу на водовідвідному каналі. Досліджували доцільність розташування станції та економічну ефективність ГЕС, вплив на навколишнє середовище. Зібрані експедицією матеріали слугуватимуть основою для написання нових підручників, посібників.

Детальніше про експедицію тут.