Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини — один з найстаріших профільних закладів вищої освіти України. У 2020-му університету виповниться 90 років. Зі стін навчального закладу вийшли тисячі випускників, які стали вчителями загальноосвітніх шкіл, викладачами, науковцями, журналістами. Серед десяти факультетів, які нині функціонують в університеті, особливе місце посідає факультет української філології, створений як мовно-літературне відділення ще 1930 року. ПРИМІТКА: В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини функціонують одинадцять факультетів та навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти. Правильно читати: Серед одинадцяти факультетів та інституту, які нині функціонують в університеті, особливе місце посідає факультет української філології, створений як мовно-літературне відділення ще 1930 року.  Читайте статтю за посиланням.