На змаганнях із футболу серед чоловіків за програмою ХVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала срібним призером.

Честь нашого університету на обласних змаганнях захищали: Олександр Борисюк, Максим Боднюк, Григорій Крочак, Микола Борсук, Віталій Сохацький, Богдан Горовенко, Іван Гура, Олександр Дехтяренко, Богдан Полозюк, Ярослав Кулеша, Денис Савченюк (студенти факультету фізичного виховання), Олександр Кулик (факультет фізики, математики та інформатики), Владислав Шукайло (факультет української філології), Вадим Панов та Єгор Казанюк (історичний факультет), Станіслав Тарасюк (інститут економіки та бізнес-освіти), Владислав Тастанкулов та Владислав Лебедєв (природничо-географічний факультет). Тренери - викладачі кафедри спортивних дисциплін Олег Андрощук та Максим Вакарчук.

За першість чемпіонату на футбольному полі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Дніпро-80» змагалися 4 збірних команди.

У грі за вихід до фіналу команда нашого університету перемогла збірну Черкаського державного технологічного університету із рахунком 2:0. Голи у ворота суперника забили Максим Боднюк та Олександр Кулик.

У фінальній зустрічі футболісти УДПУ показали достойну гру із командою Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Основний час матчу закінчився внічію з рахунком 0:0, переможця визначила серія пенальті. Наші спортсмени з рахунком 4:3 поступилися першим місцем команді з Черкас.

Вітаємо футбольну збірну нашого університету та тренерів із почесним ІІ місцем на обласній Універсіаді та бажаємо впевнених перемог у майбутньому!