Кожного року у межах «Олімпійського тижня» в Україні студенти та викладачі факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичин проводять «Олімпійський урок» у школах міста.

Цьогоріч студенти-магістранти 52 групи та завідуючий кафедрою спортивних дисциплін Руслан Маслюк провели урок у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10» - медична гімназія. Завданням такого уроку є популяризація фізичної культури, спорту та здорового способу життя.

Урок складався з двох частин: теоретичної та практичної. Під час бесіди учні ставили питання та отримали багато цікавої інформації про користь занять фізичними вправами та здоровий спосіб життя.

Практична частина складалась з спортивного свята, на якому учні змагалися на спритність та швидкість. Було визначено команду-переможця, найспритнішого хлопчика та дівчинку.

Після закінчення уроку школа отримала в подарунок баскетбольний м`яч, а учням побажали бути здоровими, спортивними та розумними.