На базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся науково-практичний семінар «Фестиваль освітніх інновацій: «Нова українська школа». Метою семінару стало обговорення освітніх інновацій, що сприятимуть реалізації Концепції «Нова українська школа», вироблення спільного бачення та розвиток компетентностей освітян як модераторів та агентів інноваційних змін в освіті.
Організаторами заходу виступили: Національна академія педагогічних наук України, Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» центральний інститут післядипломної освіти, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (факультет соціальної та психологічної освіти, факультет початкової освіти, факультет дошкільної та спеціальної освіти).
З вітальним словом виступили завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, професор Олександр Коберник та професор Університету менеджменту освіти, інституту післядипломної освіти Олена Горова.

Детальніше читайте на сайті.