Центром іншомовної освіти в місті та регіоні є факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Обличчя факультету та пріоритети його діяльності сьогодні визначають професіоналізм, компетентність, обізнаність із найсучаснішими досягненнями в галузі лінгвістики, методики викладання іноземних мов, педагогічної компаративістики, участь у міжнародних освітянських проектах та сприяння інтеграції України у європейський та світовий освітній простір.

Крім ґрунтовного вивчення англійської мови, студенти факультету мають гарну можливість отримати спеціалізацію ще з однієї іноземної мови на вибір (німецької, французької, іспанської). Під час навчання студенти беруть активну участь в міжнародних освітніх та наукових проектах, конференціях, паралельно навчаються за кордоном за програмами подвійного диплома та академічних і наукових обмінів.

Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини готує фахівців на денній та заочній формах навчання.

Запрошує на навчання за спеціальностями:

014 Середня освіта (мова і література (англійська)

• Французька мова
  • Німецька мова
  • Іспанська мова

035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно).

Адреса факультету: м. Умань, вул. Садова, 28, новий корпус УДПУ, ауд.№105.

Телефони: (04744) 5-05-20, 093-915-10-97

Сайт факультету: https://fld.udpu.edu.ua