Фізико-математичний факультет є ровесником Уманського державного педагогічного університету. Маючи значний досвід освітньої діяльності, факультет нині активно розвивається і пропонує абітурієнтам здобути перспективні сучасні спеціальності.

В 2018 році факультет здійснює набір на 11 освітніх програм за ступенем «Бакалавр» та на 11 магістерських освітніх програм.

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр» (денна та заочна форми навчання)

Бюджетні конкурсні пропозиції

• 04 Середня освіта. Математика (спеціалізація за вибором: фізика, інформатика, економіка)

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; математика; фізика або іноземна мова.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: математика; вибрані питання алгебри і геометрії.

• 08 Середня освіта. Фізика (спеціалізація за вибором: математика, інформатика, біологія, хімія, охорона праці та безпека життєдіяльності)

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; фізика; математика або іноземна мова.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: фізика; вибрані питання із загальної фізики і астрономії.

• 09 Середня освіта. Інформатика (спеціалізація за вибором: фізика, математика, комп’ютерні системи та мережі, економіка)

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: основи інформатики; вибрані питання з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій.

• 15 Середня освіта. Природничі науки

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; біологія; географія або фізика або хімія.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: фізика, біологія.

Небюджетні конкурсні пропозиції

Сертифікати ЗНО: українська мова та література; математика; історія України або біологія.

• 08 Середня освіта. Фізика (спеціалізація за вибором: математика, інформатика, біологія, хімія)

• 15 Середня освіта. Природничі науки

Сертифікати ЗНО: українська мова та література; біологія; історія України або математика.

За освітнім ступенем «Магістр» набір здійснюється на денну та заочну форми навчання за освітніми програмами:

• 04 Середня освіта. Математика
  • 08 Середня освіта. Фізика
  • 09 Середня освіта. Інформатика
  • 15 Середня освіта. Природничі науки

Відповідно до Правил прийому в абітурієнтів є можливість вступати до магістратури за схемою «перехресного вступу».

Чому варто надати пріоритет саме факультету фізики, математики та інформатики?

1. Ґрунтовна освіта

Ми гарантуємо Вам престижну та якісну освіту, оскільки на факультеті працюють високоосвічені фахівці, які зможуть розкрити потенціал кожного студента.

1. Диплом державного та європейського зразків

По закінченню навчання на факультеті випускники отримують диплом державного зразка, а за умови навчання за програмами академічної мобільності чи подвійного диплома – ще й диплом європейського типу.

1. Визнання

За рейтингом громадських організацій і роботодавців факультет фізики, математики та інформатики посідає одне з перших місць у системі національної освіти.

1. Широкі перспективи працевлаштування

Випускники факультету (залежно від спеціальності та додаткової спеціалізації) можуть працювати:

• вчителями фізики, математики, інформатики, біології, хімії, безпеки життєдіяльності, економіки, природничих наук у закладах середньої та вищої освіти,
  • фахівцями в службах екологічної інспекції,
  • фахівцями банківських та страхових установ,
  • фахівцями науково-дослідних установ,
  • інженерами з охорони праці,
  • інженерами-програмістами,
  • адміністраторами комп'ютерних систем та мереж,
  • адміністраторами баз даних,
  • веб-дизайнерами.
  1. Сучасна матеріально-технічна база

На факультеті функціонують: читальний зал, навчально-методичний центр «Планетарій», 6 комп'ютерних класів з безкоштовним підключенням до мережі Internet, сучасні фізичні лабораторії, математичні кабінети, комфортабельні гуртожитки.

За детальною інформацією щодо вступу можна ознайомитись на сайті факультету (https://fmf.udpu.edu.ua) у розділі «Абітурієнтам» або за телефонами приймальної комісії: (097)516 85 65, (063) 567 76 02.

Чекаємо на Вас щодня з 8.00 до 17.00 за адресою: м. Умань, вул. Садова,28, ауд. №101.