В рамках щорічного International Clean Beach day з благоустрою узбережжя річок, морів та океанів та за ініціативи викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету УДПУ було організовано та проведено природоохоронну акцію «Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки».

Метою акції є попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів, до якої  долучилися  студенти-екологи, адже саме вони відіграють ключову роль в захисті навколишнього середовища і його збереженні для майбутніх поколінь. На береговій смузі річки Чиканки, в районі агробіостанції університету, проведено укріплення берегів, прибрано прибережну смугу річки від побутового сміття, організовано благоустрій суміжних територій, проведено агітаційно-пропагандистську роботу серед жителів мікрорайону, встановлено інформаційний щит.

Відеоролик УДПУ «Я прибрав. Черга за тобою».