Ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, кавалер ордену князя Ярослава Мудрого V ступеня Олександр Безлюдний увійшов до довідково-енциклопедичного та біографічного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати» – серії видань з нагородної справи, започаткованої у 2005 році. У цьогорічному виданні досліджено біографії майже 600 кавалерів та лауреатів державних нагород України.

Метою створення книги є всебічне інформування громадськості про нагородну систему України, діяльність Президента України щодо нагородження державними нагородами, а також організація широкого висвітлення досягнень осіб, відзначених державними нагородами України, яких впевнено можна назвати Гордістю Нації. Своїм розумом, досягненнями та творчістю вони будують майбутнє нашої держави.

Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиро вітає Олександра Івановича з гідним пошануванням його заслуг перед Україною!