Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини взяв активну участь у святкуванні дня міста Умань.

У перший день святкування відбулася виставка досягнень, на якій були представлені нагороди професорсько-викладацького колективу та студентства ЗВО.

Ректорат, декани факультетів, директор інституту, викладачі, студенти та співробітники університету зустрічали делегацію на чолі з міським головою Олександром Цебрієм. Олександр Володимирович привітав представників університету з 403-річницею з Дня народження Умані, зазначивши, що УДПУ імені Павла Тичини гідно примножує історію рідного міста.

Окрасою виставки стали актори студентського театру драми і комедії (керівник – заслужений працівник культури України Наталія Алексеєва). Молодь активно демонструвала досягнення університету гостям.

В неділю студенти та викладачі факультету мистецтв взяли участь у концертно-розважальній програмі. Фольклорний ансамбль «Софія» виконав українські народні пісні в обробці заслуженого працівника культури України Василя Семенчука. Сольні виконавці Євгеній Городничий, Марія Павлишина, Влада Шевченко, Артем Зорський, Яна Денисова, Лада Карпушина, Яна Ткачук (художні керівники – заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин, Валентин Купчик) подарували містянам та гостям авторські пісні та пісні із репертуару українських виконавців.

Концертну програму вела режисер Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Наталія Алексеєва.

Досягнення університету тобі, рідне місто!