На виконання листа начальника Уманського міськрайонного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лариси Качанової, у зв’язку з реєстрацією випадку ГРВІ у студента III курсу факультету іноземних мов Невдахіна Н., який прибув з Китаю 25.01.2020 та захворів 29.01.2020 з метою запобігання грипу, ГРВІ, грипу птиці, коронавірусної інфекції, керуючись пп.9 п.6  постанови КМУ від 02.09.2015  №667 «Про затвердження Положення про Державну службу безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів» в університеті проведено дезінфекцію приміщень навчальних корпусів, гуртожитків; забезпечено наявність дезінфікуючих та миючих засобів; здійснюється дотримання протиепідемічного режиму, обмежено проведення масових заходів.

Як уже повідомлялося, канікули продовжено до 7 лютого, тому початок семестру планується на 10 лютого 2020.

З метою санітарно-просвітницької роботи серед персоналу та студентів розміщуємо рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я (Recommendations.pdf).

У разі виникнення симптомів захворювання ГРВІ радимо звертатись до лікаря.