Міністерство освіти і науки України започаткувало серію відеороз’яснень та інфографік для майбутніх студентів та їхніх батьків про особливості вступної кампанії 2020 року: у які терміни відбуватимуться ключові етапи вступу, які коефіцієнти будуть діяти, як створити електронний кабінет та подати заяви та ін.

Про вступні іспити і творчі конкурси можна переглянути за посиланням.

Про терміни вступу на бакалавра можна переглянути за посиланням.

Інформуємо також, що відповіді на найпоширеніші запитання, які МОН традиційно отримує під час вступної кампанії, розміщено також на сайті за посиланням.

Детальна інформація про особливості вступу до Уманського державного університету імені Павла Тичини розміщена за посиланням.

Консультації з питань вступу, правил прийому надає інформаційно-консультаційний центр приймальної комісії за адресою: вул. Садова, 28, м. Умань. Телефони для довідок: (04744) 4-05-20; 096-033-96-33; 063-149-79-88; 093-93-80-220.