Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі віддають данину миру. День, що покликаний змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру, об`єднав студентську молодь УДПУ навколо найзаповітнішої мрії кожного українця – утвердження МИРУ. З цією метою на різних факультетах університету були проведені різноманітні заходи -  флешмоби, круглі столи, кінолекторії, благодійні акції.

Мир – найголовніше, чого прагне сьогодні український народ. Це можливість спокійно жити, працювати, творити, вчитися, не здригаючись від вибухів снарядів, не оплакуючи загиблих близьких людей. Мир – це запорука міцної, сильної, квітучої держави, добробуту її громадян. Сподіваємося, голуби миру з побажаннями донесуть нашим захисникам гарний настрій, почуття підтримки та великі сподівання на швидкий мир в нашій державі.