Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі викладачів факультету іноземної філології під керівництвом директора Польського культурно-освітнього центру, професора Ігоря Кривошеї з міжнародним візитом перебуває у Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лешно( Республіка Польща).

Членів делегації вітала проректор Дорота Шіпінська, яка ознайомила їх зі структурою, місією та баченням розвитку свого навчального закладу. Свідченням відкритості ДВШПО імені Яна Амоса Коменського в м. Лешно до міжнародної співпраці та партнерства є те, що наразі вона приймає представників трьох держав: України, Казахстану та Вірменії.

Організацію та прийом делегацій на високому рівні забезпечують представники департаменту науки і співпраці із закордоном, доктор Костянтин Мазур та Міколай Згаінські.

Бажаємо делегації плідної роботи та цікавих зустрічей!