Популярність життя в стилі «еко» стрімко набирає обертів в усьому світі. Студентство Уманського державного педагогічного університету імені Пала Тичини також не залишається осторонь світових тенденцій.

Напередодні Дня довкілля працівники читального залу №2 Ольга Прокопчук та Віталія Прокопчук організували благодійну акцію «Бути в екотренді». Акцію підтримала студентка факультету фізики, математики та інформатики, член клубу «Бійці мистецтва», Світлана Дзяловська і зібрала потужну команду (Наталія Юрченко, Василь Гончарук, Катерина Денисюк, Анастасія Паршукова, Анастасія Чернега, Вікторія Прокапович), яка з легкістю та завзяттям опановувала технологію висаджування квітів.

Малеча з Центру розвитку дітей «Дивосвіт», вихованці ДНЗ ясла-садок компенсуючого типу № 9 «Дубок» також підтримали студентів та виявили бажання посіяти «квіти добра» на території гуртожитку №1.

Студенти УДПУ довели усім, що бути в екотренді не лише модно, а й корисно!