У межах святкування Дня молоді відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсу бізнес-проєктів «Банк молодіжних ініціатив».

У конкурсі взяла участь студентка Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Карина Бондаренко. Бізнес-проєкт Карини «Тематичне антикафе «Паладин», розроблений під керівництвом доцента кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталії Білошкурської, переміг у номінації «Умань – підприємницька».

Проєкт був зорієнтований на підтримку креативної молоді міста Умані щодо розробки та реалізації ініціатив, спрямованих на розвиток міста в туризмі, сталому розвитку та підприємництві. Переможці отримали нагороди та цінні подарунки.

Вітаємо Карину Бондаренко і її наукового керівника Наталію Білошкурську з перемогою! Бажаємо вдалої реалізації проєкту!