4 червня працівники інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели черговий День інформації.

Врахувавши інформаційні потреби користувачів, цього разу на виставкових стендах була представлена література із комп’ютерних, природничих та історичних наук, якими нещодавно поповнилася кногозбірня університету.

Найбільшу цікавість у читачів викликала книга Миколи Коваля «Я завжди пам’ятав, що я – людина».

Микола Федорович Коваль – відомий вчений-орнітолог, викладач, який присвятив більшу частину свого життя природничо-географічному факультету УДПУ імені Павла Тичини. Науковець вивчав фауну Уманщини, вперше описав птахів дендрологічного парку «Софіївка». В університеті функціонує музей зоології, якому присвоєно ім’я Миколи Федоровича Коваля. А ще він талановитий поет. Мало хто знає, що його поетичні збірки неодноразово публікувалися. Саме такими людьми, як Микола Федорович, славиться наш університет.

Завітайте до бібліотеки, де на вас очікують цікаві та сучасні видання!