Природничо-географічний факультет є одним із найстарших та потужних в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Маючи сучасну матеріально-технічну базу, якісний науково-педагогічний склад нині факультет пропонує абітурієнтам здобути ґрунтовну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним ступенем «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та ступенем «Магістр» на денній і заочній формах навчання.

Випускники факультету можуть працювати (залежно від спеціальності):

• вчителями загальноосвітніх середніх, професійно-технічних та вищих закладів освіти;
  • організаторами валеологічної служби в дошкільних, загальноосвітніх навчальних і реабілітаційних закладах;
  • керівниками краєзнавчо-туристичного гуртка;
  • науковими співробітниками науково-дослідних установ;
  • фахівцями станції юних туристів, натуралістичного гуртка,
  • фахівцями хімічної та харчової промисловості;
  • фахівцями в галузі садово-паркового, сільського господарств, екології;
  • фахівцями в сфері туризму, природоохоронної діяльності;
  • старшими лаборантами хімічних, біохімічних, хіміко-аналітичних лабораторій;
  • лаборантами санітарно-епідеміологічної станції та ін.

Адреса факультету: вул. Садова 2, навчальний корпус №1. Приймальна комісія факультету працює в новому корпусі УДПУ, ауд.101.

Телефони для довідок: (04744) 4-05-20, 097 525 17 50, 063 149 79 88, 096 033 96 33.

Сайт факультету: https://pgf.udpu.edu.ua