Природничо-географічний факультет є одним із найстарших та потужних в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Маючи сучасну матеріально-технічну базу, якісний науково-педагогічний склад нині факультет пропонує абітурієнтам здобути ґрунтовну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним ступенем «Бакалавр» та ступенем «Магістр» на денній і заочній формах навчання:

• 05 Середня освіта
  • 07 Середня освіта. Географія
  • 06 Середня освіта. Хімія
  • 101 Екологія
  • 091 Біологія
  • Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: ботаніка, зоологія, біологія людини; біологія.

За ступенем “Магістр” природничо-географічний факультет пропонує освітні програми 014.05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини, 014.06 Середня освіта. Хімія, 014.07 Середня освіта. Географія на базі диплома бакалавра (за відповідною та іншою спеціальністю) зі спеціалізаціями.

Випускники факультету можуть працювати (залежно від спеціальності):

• вчителями загальноосвітніх середніх, професійно-технічних та вищих закладів освіти;
  • організаторами валеологічної служби в дошкільних, загальноосвітніх навчальних і реабілітаційних закладах;
  • керівниками краєзнавчо-туристичного гуртка;
  • науковими співробітниками науково-дослідних установ;
  • фахівцями станції юних туристів, натуралістичного гуртка,
  • фахівцями хімічної та харчової промисловості;
  • фахівцями в галузі садово-паркового, сільського господарств, екології;
  • фахівцями в сфері туризму, природоохоронної діяльності;
  • старшими лаборантами хімічних, біохімічних, хіміко-аналітичних лабораторій;
  • лаборантами санітарно-епідеміологічної станції та ін.

Адреса факультету: вул. Садова 2, навчальний корпус №1. Приймальна комісія факультету працює в новому корпусі УДПУ, ауд.101.

Телефони для довідок: (04744) 4-05-20, 097 525 17 50, 063 149 79 88.

Сайт факультету: https://pgf.udpu.edu.ua