Природничо-географічний факультет є одним із найстарших та потужних в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Маючи сучасну матеріально-технічну базу, якісний науково-педагогічний склад нині факультет пропонує абітурієнтам здобути ґрунтовну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним ступенем «Бакалавр» та ступенем «Магістр» на денній і заочній формах навчання.

Освітні програми за ОКР “Бакалавр”

Бюджетні конкурсні пропозиції

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; біологія; хімія або математика.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: біологія; анатомія людини, ботаніка, зоологія.

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; географія; математика або іноземна мова.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: географія; фізична, соціальна і економічна географія України.

• 06 Середня освіта. Хімія (спеціалізація за вибором: інформатика, біологія). Форма навчання – денна.

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; хімія; біологія або математика.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: хімія; органічна, неорганічна хімія.

• 101 Екологія. Форма навчання – денна.

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; біологія; хімія або географія.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: екологія; ботаніка, зоологія.

• 091 Біологія. Форма навчання – денна.

Сертифікати ЗНО (для вступників на базі повної загальної середньої освіти): українська мова та література; біологія; хімія або іноземна мова.

Зарахування вступників на базі ОКР «Молодший спеціаліст» - за результатами фахових вступних випробувань: ботаніка, зоологія, біологія людини; біологія.

Небюджетні конкурсні пропозиції

• 05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини (спеціалізація за вибором: практична психологія, хімія). Сертифікати ЗНО: українська мова та література; біологія; географія або історія України.
  • 07 Середня освіта. Географія (спеціалізація за вибором: біологія, українська мова і література). Сертифікати ЗНО: українська мова та література; історія України; географія або біологія.
  • 06 Середня освіта. Хімія (спеціалізація за вибором: інформатика, біологія). Сертифікати ЗНО: українська мова та література; історія України; хімія або біологія.
  • 101 Екологія. Сертифікати ЗНО: українська мова та література; історія України; біологія або географія.
  • 091 Біологія. Сертифікати ЗНО: українська мова та література; біологія; географія або історія України.

За ступенем “Магістр” природничо-географічний факультет пропонує освітні програми 014.05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини, 014.06 Середня освіта. Хімія, 014.07 Середня освіта. Географія на базі диплома бакалавра (за відповідною та іншою спеціальністю) зі спеціалізаціями.

Випускники факультету можуть працювати (залежно від спеціальності):

• вчителями загальноосвітніх середніх, професійно-технічних та вищих закладів освіти;
  • організаторами валеологічної служби в дошкільних, загальноосвітніх навчальних і реабілітаційних закладах;
  • керівниками краєзнавчо-туристичного гуртка;
  • науковими співробітниками науково-дослідних установ;
  • фахівцями станції юних туристів, натуралістичного гуртка,
  • фахівцями хімічної та харчової промисловості;
  • фахівцями в галузі садово-паркового, сільського господарств, екології;
  • фахівцями в сфері туризму, природоохоронної діяльності;
  • старшими лаборантами хімічних, біохімічних, хіміко-аналітичних лабораторій;
  • лаборантами санітарно-епідеміологічної станції та ін.

Адреса факультету: вул. Садова 2, навчальний корпус №1. Приймальна комісія факультету працює в новому корпусі УДПУ, ауд.101.

Телефони для довідок: (04744) 4-05-43, 097 525 17 50, 063 149 79 88.

Сайт факультету: https://pgf.udpu.edu.ua