«Живопис ‒ це мистецтво вираження невидимого через видиме...» (Ежен Фромантен).

Щорічно, у другу неділю жовтня, Україна відзначає День художника ‒ свято, що вшановує творців прекрасного.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на базі факультету мистецтв успішно функціонує кафедра образотворчого мистецтва, де працюють і навчаються справжні майстри своєї справи. Дбайливо зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи, вони стверджують вічні загальнолюдські цінності, приносять людям радість спілкування з прекрасним.

Приємно відзначити високий професійний рівень художників нашого університету, полотна яких є справжньою окрасою мистецьких виставок, вернісажів, галерей. Їх обдарування і творчість спрямовані на виховання високих ідеалів майбутніх митців та збагачення духовної культури нашого міста, краю, держави.

Щиро зичимо творчого натхнення всім майстрам образотворчого, декоративного та пластичного мистецтва для творення прекрасного посеред буденності, і не забувайте найголовнішого: життя – це вже мистецтво! Міцного здоров’я, миру, добра, достатку, злагоди вам та вашим родинам!

Студрада