13 грудня православні віряни відзначали День святого апостола Андрія Первозванного. Колись в цей день українській молоді дозволялося проводити різноманітні забави з жартами та пустощами. Тому це свято є найулюбленішим і серед студенства УДПУ. На факультетах, в гуртожитках звучав веселий сміх, розносився аромат свіжоспеченої калити та пухкеньких вареників. Веселі жарти, забави з калитою, частування смаколиками, співи, танці, організовані студрадою факультету фізики, математики та інформатики об’єднали учасників і гостей в єдину родину, адже брали участь у цьому обряді із задоволенням студенти та викладачі. Андріївські вечорниці є одним із найголовніших свят на факультеті інженерно-педагогічної освіти. Різноманітні ігри, ворожіння, кусання калити зі збитками, жартами, пустощами, які дозволяються тільки в Андріївську ніч, вкотре довели, що студенти факультету вміють змістовно проводити своє дозвілля. Студенти факультету української філології не лише відтворювали звичаї та традиції своїх пращурів, а ще й долучилися до благодійності. Студентська рада факультету відвідала Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань Черкаської обласної ради. Разом з вихованцями Центру святкували Андрія та передали  подарунки. Додому повернулися з висновком – не можна бути байдужими. Варто час від часу відвідувати такі заклади, аби свято зміг відчути кожен.