Факультет фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету попри відносно молодий вік має значні напрацювання та пишається своїми досягненнями. Студенти факультету фізичного виховання є постійними учасниками та призерами змагань різного рівня: молодіжних спортивних ігор міста Умань, Універсіади та Спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти, Чемпіонатів та Кубків України, Європи і Світу. Спортивні здобутки студентів та викладачів факультету постійно зростають. Предметом гордості університету є і випускники факультету фізичного виховання різних років.

Тож пропонуємо не зволікати із вибором професії і приєднуватися до великої спортивної сім`ї УДПУ імені Павла Тичини.

Факультет здійснює якісну підготовку висококваліфікованих фахівців за спеціальністю:

• Фізична культура
  • Фізична культура, біологія та здоров’я людини

Ми чекаємо на Вас, шановні абітурієнти! Підкорити спортивний олімп зможе кожен, хто цього прагне!

Адреса факультету: м. Умань, вул. Садова, 28 (новий корпус УДПУ); приймальна комісія працює в ауд. 108.

Телефони для довідок: (04744) 4-05-20, (099) 438 47 23,

(068) 392 58 45.