Благодійність – це можливість поділитися душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує. Казковий настрій, щире спілкування і радість подарували викладачі та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вихованцям Бабанської загальноосвітньої школи-інтернат I-II ступенів Черкаської обласної ради. Факультет дошкільної та спеціальної освіти УДПУ (декан Ірина Демченко) провів благодійну акцію «Подарунки від святого Миколая», до якої долучилися викладачі та студенти з усіх факультетів, підрозділів та бібліотеки. Зібрані солодощі, іграшки, новорічні прикраси, канцтовари, речі передали в школу-інтернат. Актори студентського театру драми та комедії факультету початкової освіти (художній керівник Наталія Алексеєва) презентували в подарунок казкову постановку «На гостини до Миколая». Спілкування з артистами та казковими героями додало учасникам дійства заряд оптимізму та бадьорості на увесь наступний рік. Приємним сюрпризом для дітей були новорічні солодощі від факультету мистецтв та чудові іграшки-сніговички, виготовлені студентами на майстер-класах у бібліотеці (модератор − Марія Балюк). Сподіваємось, що тепло дитячих очей та радісний настрій, який вирував від першої хвилини появи акторів на сцені − до шквалу емоцій та оплесків після завершення казкової постановки, спонукатиме нас і надалі сіяти добро і поспішати на зустріч до дітей. Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до благодійної акції.