Декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, доцент Оксана Кравченко та лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Катерина Чупіна 3-7 червня брали участь у тренінгу «Активні громадяни», який проводився в рамках реалізації міжнародного проекту Британської ради.

Проект «Активні громадяни» стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 68 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки. Це програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань і навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Впродовж 5 днів учасники форуму вчились писати грантові проекти, формувати команду та сприяти побудові міжкультурного діалогу та соціального розвитку.

Під час проходження навчального курсу було підписано угоду про партнерство між Британською радою та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

Прес-центр УДПУ