15 травня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся фестиваль соціальних відеороликів «Академічна доброчесність: цінність та принципи», який став фінальним заходом VIII зміни діяльності Національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія».

Академічна доброчесність стосується не лише якості освіти  - вона напряму впливає на те, яких громадян виховує система вищої в країні, які цінності закладаються під час навчання в університеті та яким є «секрет успіху» в суспільстві.

Протягом місяця активні та цілеспрямовані студенти працювали над розробкою робіт, які описують ситуацію з академічною доброчесністю не тільки в нашому закладі, а й в Україні загалом.

Варто зазначити, що відеороботи вийшли досить цікаві та оригінальні. Запрошуємо до перегляду.