Дорогі друзі! Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ми Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте університет та рідний край! Щоразу творчі колективи та аматори демонструють на мистецьких конкурсах, фестивалях, олімпіадах різного рівня високий виконавський рівень, талант і майстерність. Жодне свято в нашому університеті чи в місті не відбувається без вашої участі. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, емоційністю, яскравим колоритом та невичерпною енергією.

Бажаємо теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Студрада