Театр ляльок – це світ казки, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість у будь-якому віці поринути у безтурботний світ дитинства, торкнутися найніжніших струн душі.

З нагоди свята привітання адресуємо ляльковому театру факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Завдяки таланту і творчій майстерності лялькарів кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних прихильників театру на чарівну пригоду, яка дарує радість і наповнює життя яскравими й фантастичними переживаннями, вводить до прекрасного світу театрального мистецтва, допомагає стати на шлях добра і справедливості, формує поняття про справжні людські цінності.

Зичимо невичерпного творчого натхнення, цікавих зустрічей з юними глядачами! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітий теплом глядацьких сердець! Успіхів, добробуту та миру!

Зі святом!

Студрада