Шановні викладачі, студенти, спортсмени, ветерани спорту та уболівальники!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту!

Спорт і фізична культура для людини в усі часи були і сьогодні залишаються надійним джерелом здоров’я, енергії, гарного настрою і оптимізму.

Студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету, що виборюють на змаганнях перемоги, – гордість не тільки університету, міста і регіону, а й усієї України. Їхні високі досягнення і рекорди – це слава та імідж УДПУ.

Щорічно випускники факультету фізичного виховання поповнюють тренерські та педагогічні колективи навчальних закладів України. Пишаємось вами, шановні спортсмени, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідну Альма-матер.

Висловлюємо глибоку вдячність вам, шановні наставники, ветерани за примноження спортивних традицій в університеті.

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров'я, спортивного довголіття, благополуччя, сили та наснаги в усіх справах, миру, добробуту. Нехай олімпійське гасло: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжує вас скрізь і завжди.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, життєвих і спортивних перемог!

Олександр Безлюдний