Викладачі, співробітники, студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини покладанням квітів до підніжжя Обеліска Слави вшанували воїнів-визволителів міста Умань.

Невпинно спливає час. 76 років відділяють нас від 10 березня 1944 року. Та не згасає пам’ять про великий подвиг українського народу, який приніс на вівтар перемоги незліченні жертви. У небаченому і жорстокому протистоянні десятків держав Україні було відведено одну з найтрагічніших ролей. Двічі пронісся над нею смерч війни – під час оборони та визвольного наступу. Пам’ять про тих, хто поліг на полі бою, загинув від нацистського геноциду, помер від хвороб і ран навіки залишається у пам’яті і серцях людей.