Освітня програма затверджена Вченою радою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Мета освітньої програми. Метою освітньо-професійної програми є підготовка висококваліфікованих фахівців ступеня бакалавр. Професійна підготовка передбачає формування таких навичок та вмінь, які дозволять бакалавру самостійно вирішувати складні питання, володіння сучасним економічним мисленням, теоретичними знаннями і практичними навичками, необхідними для розв’язання завдань предметної області діяльності.

Працевлаштування. Професійна діяльність бакалавра з економіки може здійснюватись на підприємствах, в установах і організаціях різних організаційно-правових форм власності та господарювання і здатний обіймати посади: економіст-демограф; економіст-статистик; економіст з праці; експерт з регулювання соціально-трудових відносин; фахівець з раціоналізації виробництва; економіст із збуту; економіст; економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, з договірних та претензійних робіт, з матеріально-технічного забезпечення, з міжнародної торгівлі, з планування, з податків і зборів, з фінансової роботи, із ціноутворення, обчислювального центру; економічний радник, консультант з економічних питань та оглядач з економічних питань; помічники керівників підприємств, установ та організацій, виробничих та інших основних підрозділів, малих підприємств без апарату управління; інспектор з контролю за цінами, з виплати пенсій, з призначення пенсій, з соціальної допомоги; державний інспектор з ринкового нагляду.

 

Особливості програми. Програма спрямована на поглиблену професійну підготовку висококваліфікованого фахівця здатного виконувати професійну роботу на первинних посадах економіста, економічного радника, консультанта з економічних питань, оглядача з економічних питань, наукового співробітника (економіка).

Програма орієнтована на сучасну модель університетської освіти: поєднання навчання з науковою діяльністю та набуття передових теоретичних знань як основи для формування креативних економічних аналітиків широкого профілю.

Здобувачі поєднують навчальну діяльність з активною участю у наукових дослідженнях, наукових семінарах, конференціях, публікаціями у наукових журналах і збірниках наукових праць.

Програма викладається українською мовою.

Подальше навчання. Бакалавр зі спеціальності 051 «Економіка» може продовжити навчання за освітнім ступенем «магістр» відповідно до умов вступу.

 

Наявність акредитації. Акредитовано 16.06.2018 р. за IІ (другим) рівнем ‑ бакалавр. Протокол №121 (Наказ МОН України від 21.06.2016 р. №79-А). Сертифікат Серія НД-IІ № 2479789. Термін дії сертифіката – до 01.07.2026 р.