Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Календар подій

Конкурс наукових досліджень від Фонду Конрада Аденауера в Україні
Початок: 18 жовт. 2021, 8:00
Закінчення:  8 лист. 2021, 23:59

3288 big 696x285

Фонд Конрада Аденауера в Україні оголошує конкурс на підтримку актуальних суспільно-політичних наукових досліджень для українських університетів у 2021 році. Запрошуємо Вас до участі та просимо поширити цю інформацію серед якомога ширшого кола зацікавлених на Ваших інформаційних платформах.

Умови участі:

1. Принаймні двоє учасників команди дослідників повинні бути викладачами українського університету (професори, доценти, наукові співробітники) або офіційно визнаного науково-дослідного інституту.

2. Команда дослідників може складатись з будь-якої кількості осіб. Індивідуальна робота над дослідницьким проєктом НЕ дозволяється. Співпраця між дослідниками з різних університетів вітається, але не є обов’язковою.

3. Пропонований проєкт повинен стосуватись однієї або кількох тем, описаних нижче, і не отримувати фінансування від інших осіб та / або організацій. Конкурс стосується дослідницьких та інноваційних проєктів. Підтримка інфраструктурних проєктів є в цілому виключеною.

4. Тривалість виконання дослідницьких проєктів: 1 грудня 2021 року – 1 квітня 2022 року.

5. Обсяг фінансової підтримки на окремий проєкт: до 300.000 гривень, включаючи податки.

6. Результати дослідження повинні бути представлені українській громадськості в обраній дослідниками формі.

Теми:

У рамках конкурсу можуть бути реалізовані проєкти на одну або кілька наступних тем в їх суспільному або політичному аспекті:

 • Можливості та виклики репрезентативної демократії в Україні
  Дослідницькі проекти можуть стосуватись місцевого, регіонального та / або національного рівня;
  Дослідження питань військово-цивільних адміністрацій та процесів у зоні конфлікту на Сході України особливо вітаються.
 • Майбутнє сільських громад і територій
  Дослідницькі проєкти повинні стосуватись нових суспільних підходів та інновацій, які покращують комунікації, якість життя та привабливість сільських територій в Україні;
  Регіональні дослідження на Сході України та / або в зоні конфлікту особливо вітаються.
 • Інновації
  Дослідницькі проєкти можуть вивчати вплив технічних інновацій (цифровізація, штучний інтелект, технології майбутнього) на розвиток українського суспільства;
  У фокусі дослідження повинен бути саме суспільно-політичний, а не технічний аспект даного питання.

Необхідні документи:

1. Резюме в табличній формі (CV) всіх членів дослідницької команди (до 2 сторінок на одну біографію).

2. Опис проєкту наукової роботи (до 5 сторінок). Опис повинен включати: назву дослідження, перелік його виконавців, ціль, методи проведення, обґрунтування важливості та практичне значення, заплановний спосіб презентації результатів проєкту українській громадськості.

3. Заповнений бюждетний формуляр. Всі статті видатків повинні бути розподілені за чотирма категоріями: гонорари, кошти на друк, транспорті кошти, інше. Окремі статті видатків повинні подаватись максимально деталізовано, оцінка сум витрат повинна бути якомога точнішою. Всі суми подаються в гривнях.

Документи подаються українською, англійською або німецькою мовою.

Просимо надсилати вказані документи ОДНИМ PDF-файлом розміром не більше 10 Мегабайт на електронну адресу m з темою листа «Конкурс дослідницьких проєктів 2021». Неповні, неправильно або невчасно надіслані заявки до розгляду братись НЕ будуть.

Термін подання заявки: до 08 листопада 2021 року включно.

Остаточну відповідь щодо заявки ви отримаєте орієнтовно до кінця листопада 2021 року. Ми люб'язно просимо Вас не звертатись до нас щодо результатів конкурсу до цієї дати. Відбір переможців здійснюється Фондом Конрада Аденауера в Україні. Участь у конкурсі не є підставою для будь-яких претензій до Фонду. Юридичних зобов'язань щодо фінансування не існує. Відшкодування уже проведеної роботи не здійснюється. Надсилаючи свою проєктну пропозицію, Ви висловлюєте свою поінформовану згоду з цими умовами.