6 березня 2019 року на загальних зборах аспірантів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено семінар-тренінг «Сучасні стандарти академічного письма» в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/ Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні».

img 20190306 154629к1

img 20190306 154645к2

Учасниця ІІ Зимової школи УАДО аспірант І курсу УДПУ імені Павла Тичини Інна Кравчук ознайомила присутніх з вимогами до публікацій у рецензованих наукових журналах. Під час проведення семінару учасники активно обговорювали сучасні виміри наукової продуктивності дослідників, структуру наукової статті та абстракту.