08 листопада 2018 року у 325 аудиторії корпусу № 1 відбувся семінар-тренінг з академічної мобільності для аспірантів 1-го та 2-го років навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Цей захід проходив рамках роботи університету в проекті «Інтернаціоналізація університету в умовах автономії вузу та соціально-політичної нестабільності в Україні» за програмою Британської Ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України «Розвиток лідерського потенціалу університетів України». Семінар-тренінг провели кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, завідувач відділом аспірантури та докторантури Кравцова Ірина Віталіївна та студентка Інституту економіки та бізнес-освіти Каплюченко Інга Олександрівна.

1b0e54a8 cd8b 4abc a21a 13c53a94462b min

 Академічна мобільність – це інтеграційний процес у сфері освіти, що надає можливість аспірантам та докторантам брати участь в різноманітних освітніх та освітньо-наукових програмах. Основною метою таких програм є підвищення якості освіти, розвиток міжкультурного обміну, підготовка майбутніх кваліфікованих спеціалістів. Участь в програмах академічної мобільності дає здобувачу можливість розширити свої знання у всіх областях європейської культури. Сьогодні талановита молодь відкриває для себе нові можливості та перспективи!

4d6a67ac 1eab 4554 a93e fa2a7f4c9966 min

 План роботи семінару-тренінгу передбачав активну взаємодію учасників заходу. Спочатку аспіранти поділилися своїми очікуваннями. Кожний присутній дав відповідь на питання: «Що я очікую від семінару-тренінгу?». Потім вони були об’єднані в групи для роботи над проблемою «Які можливості відкриваються для Вас, якщо Ви поїдете за кордон?». Виконання вправи «Світове кафе» допомогло поділитися думками щодо подолання перешкод для поїздки. Презентація «Можливості стажувань та проведення досліджень за кордоном» ознайомила майбутніх докторів філософії із програмами академічного обміну для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти.

90e21761 cab9 4ed5 9cca 546f876fb400 min

Мета семінару-тренінгу досягнута. І це чудово)

Дякуємо всім учасникам за роботу і приємну атмосферу! Бажаємо успіхів та творчих злетів як в Україні, так і за кордоном!

Майбутні PhD відкривайте для себе нові можливості!

Будьте мобільними та активними!