Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

 08 листопада 2018 року у 325 аудиторії корпусу № 1 відбувся семінар-тренінг з академічної мобільності для аспірантів 1-го та 2-го років навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Цей захід проходив рамках роботи університету в проекті «Інтернаціоналізація...
Кафедра психології та соціальної роботи Одеського національного політехнічного університету запрошує взяти участь у роботі дванадцятої міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні дослідження у соціальній сфері». Інформаційний лист
Шановні аспіранти, докторанти, здобувачі та їхні наукові керівники/консультанти. Відділ аспірантури та докторантури сердечно вітає Вас з початком нового навчального року.
Ми прийшли в цей світ, щоб допомагати один одному в нашій подорожі по життю. Уїльям Джеймс
"Мистецтво навчання є мистецтво пробуджувати в юних душах допитливість і потім задовольняти її". А.Франс
Додаткові фахові вступні випробування до аспірантури будуть відбуватися 30.07.2018 р. о 10:00 год. в корпусі № 1 УДПУ імені Павла Тичини за адресою вул. Садова, 2.
Вступні випробування до аспірантури будуть відбуватися в корпусі № 1 УДПУ імені Павла Тичини за адресою вул. Садова, 2.
Для забезпечення безперервності процесу підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації, Уряд врегулював питання присудження здобувачам ступеня доктора наук.
Бюджетні та контрактні конкурсні пропозиції Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини оголошує набір на денну та заочну форму навчання ЗА СТУПЕНЕМ «ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ» з 12.07 до 24.07.2018 року.
Консультація з кандидатського іспиту зі спеціальності 13.00.04 Теорія та методика професійної освіти відбудеться 24 травня 2018 р. о 12:00 у 209 аудиторії (вул. Садова 2, корпус № 1).

Сторінка 1 із 2