Фестивалю «Студентська весна», який об’єднує творчу молодь Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, цьогоріч виповнюється 30 років.

З нагоди 30-річчя фестивалю на університетській сцені лунали українські пісні, вірші класиків і поетів сучасності українською мовою і в перекладі іноземними, виконувалися хореографічні постановки, мініатюри, флешмоби.

На превеликий жаль, всі номери перегукувалися із наболілим – війною. Війною, яка змінила наші думки, погляди на життя, спосіб життя, тематику творчих номерів.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанувати пам’ять жертв війни і героїв, які полягли на полі бою, виборюючи нам право жити у вільній Україні.

Студентська рада Університету провела благодійний збір коштів на підтримку ЗСУ. Було зібрано  майже 3000 грн та  передано на потреби наших захисників.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість жити, працювати, навчатися!

З вірою в якнайшвидшу Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Пресцентр УДПУ