З 21 квітня по 27 квітня 2024 року тривала Міжнародна весняна школа «Sustainable Development and Social Innovations» в рамках проєкту «AMU Summer Schools 2.0».

У перший день на Міжнародній весняній школі лекції проводив д-р Костянтин Мазур, який презентував Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu та EPICUR Consortium, акцентував увагу на міжнародній співпраці університету та різноманітних проєктах.

Під час роботи Школи учасники стажування разом із професоркою Uniwersytet im. Adama Mickiewicza dr Agnieszka Kozłowska обговорювали питання взаємозвֹ’язку сталого розвитку та сучасних проблем, пов’язаних із кліматичними змінами та забрудненням зовнішнього середовища.

Лекторки Університету імені Адама Міцкевича в Познані Anna Schmidt Fiedler, Katarzyna Wala розкрили питання імплементації цілей сталого розвитку в університетську систему на прикладі Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu та провели захоплюючі інтерактивні заняття, що відповідали темам лекцій (Future oriented staff – SDG Excellence, Social Innovations).

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Світлана Прищепа.

Проєкт фінансується NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej).

Пресцентр УДПУ